CZYTAJPL upoluj swoją książkę

CZYTAJPL

Jesteś uczniem/uczennicą szkoły średniej i chcesz promować czytanie wśród swoich znajomych? Do 17 października zgłoś się po darmową koszulkę z kodem dającym dostęp do 6 książkowych bestsellerów i zostań Ambasadorem / Ambasadorką czytelnictwa w swojej szkole!

Koszulki

Koszulkę zaprojektował
MICHAŁ LOBA!

Najlepsi Ambasadorzy i Ambasadorki mają szansę na zgarnięcie
SUPEEER NAGRÓD W KONKURSIE!

nagrodywypełnij formularz

Przed wypełnieniem formularza kliknij w link i zapoznaj się z informacją o tym, jak będziemy przetwarzali podane przez Ciebie dane: obowiązek informacyjny

700 koszulek

700 koszulek do rozdania!

3 ambasadorów

Max 3 ambasadorów i ambasadorek w jednej szkole!

UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ!

Upoluj swoją książkę to część Czytaj PL, nawiększej akcji czytelniczej w kraju, a kto wie, czy także nie na świecie.

Trwa od 2 do 30 listopada.

Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR, który znajdziecie na koszulkach, stronach internetowych Waszych szkół i ich profilach na FB. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć polskie i światowe bestsellery. Kod będzie aktywny od 2 listopada. Czytać i słuchać bestsellerowych książek będzie można przez cały listopad.

W tym roku po raz kolejny wraz z Instytutem Książki zapraszamy uczniów szkół średnich, aby pomogli nam promować czytelnictwo! 700 uczniów, którzy wypełnią formularz dostępny powyżej, dostanie od nas zupełnie za darmo koszulkę, na której umieszczony będzie wspomniany wcześniej kod QR. Uczniowie, którzy okażą się najlepszymi Ambasadorami, będą mogli wygrać w konkursie fantastyczne nagrody!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJIPOBIERZ

bezpłatną aplikację Woblink

appstore play

ZESKANUJ KOD QR

z koszulki

CZYTAJ I SŁUCHAJ

za darmo

Zapraszaj znajomych!

(Zapoznaj się z pełnym regulaminem)

Masz pytania? Napisz na [email protected]